Przewijalny Pasek Informacji

<---Info: Chcesz wiedzieć co się gra w Esce? Sprawdź najnowszy muzyczny raport z playlisty Eski! // 7 Edycja FINALNYCH POJEDYNKÓW znów w natarciu! Już teraz wybierajcie swojego muzycznego faworyta! //

poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Naj-PLAY lista, czyli muzyczny raport z playlisty ESKI

Raport na 25 sierpnia 2014, godzina 15:30

W ciągu kilkunastu godzin do listy WYBIERAJ, DECYDUJ, DEDYKUJ dodano 6 nowych nagrań. Osobiście doczekałem się długo wyczekiwanego wylotu Mesjaha z utworem "Lepsza Połowa". Na podobną decyzję czekam odnośnie Bob One "Przestań" (Zetena Remix), oraz Kieszy, która nie tak dawno wypuściła kolejny świetny numer "Giant In My Heart". Oznacza to, że wszystkie głosy minusowe w rezultacie ich częstego użycia skutkują.
Sigma i Paloma Faith "Changing" debiutują na antenie Eski, a także w zakładce WDD. Deorro "Five Hours" po kilkudniowym pobycie na playliście w końcu zostało dodane do głosowania w zakładce wybieraj. Odnośnie prowadzenia w rankingu na szczycie nadal Lily Wood & The Prick w remiksie Robina Schulza. 


Wypadli: Sia, Łukasz Mrozu Mrozowski, Sigma, oraz Dawid Podsiadło. Nowościami na playliście są Oliver Heldens "Gecko (Overdrive)", oraz Australijczyk pod pseudonimem Vance Joy w utworze "Riptide". Oczekujący w kolejce nadal pozostają Zhu, Clean Bandit, oraz Charli XCX.
Największą liczbą polubień w ciągu ostatnich dni spośród hitów na playliście pochwalić się może Indila, która właśnie dobiła do 1500 polubień wśród użytkowników zalogowanych w klubie Eski, mimo, że w zeszłym tygodniu wypadła ze ścisłego zestawienia Gorącej 20. Drugim najbardziej lubianym singlem pozostającym na playliście są chłopaki z zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście z liczbą 982 polubień, natomiast jako trzeci w wyścigu jest Bob One - 716 polubień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz