Przewijalny Pasek Informacji

<---Info: Chcesz wiedzieć co się gra w Esce? Sprawdź najnowszy muzyczny raport z playlisty Eski! // 7 Edycja FINALNYCH POJEDYNKÓW znów w natarciu! Już teraz wybierajcie swojego muzycznego faworyta! //

poniedziałek, 1 września 2014

Naj-PLAY lista, czyli muzyczny raport z playlisty ESKI (5)


Raport na 1 września 2014, godzina 15:00


W ciągu weekendu z playlisty Radia Eska pożegnaliśmy Indile "Derniere Danse", Elene & Glance "Mamma Mia (He's Italiano)", Alle Farben & Graham Candy "She Moves (Far Away)", natomiast Duke Dumont "Won't Look Back" 30 sierpnia najprawdopodobniej zaprzestano grać.

Zaczęto grać: Margaret "Start a Fire" (najprawdopodobniej ze względu na rozpoczęcie się mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn), jako utwory kończące godzinę: Taylor Swift "Shake It Off", od niedzieli (31.08) Katy Perry "This Is How We Do", Panzer Flower "We Are Beautiful".
W oczekiwaniu Cheryl Cole & Tinie Tempah "Crazy Stupid Love".

Mniejsze szanse na wejście do playlisty mają: ZHU "Faded", Charli XCX "Boom Clap", Sigma & Paloma Faith "Changing".

Deorro wskakuje na 1 miejsce długo okupowane przez duet Lily Wood & The Prick w nagraniu "Prayer In C". Ponadto w zakładce WYBIERAJ DECYDUJ DEDYKUJ mimo wypadnięcia z rotacji muzycznej pozostają: Duke Dumont, Elena & Glance, Indila, oraz Alle Farben. Dodatkowo Kiesza "Hideaway", oraz Bob One "Przestań" to pretendenci nie tylko do wypadu z playlisty ale także z WDD. 
Według polubień przez słuchaczy na szczycie trendu utrzymuje się Najlepszy Przekaz W Mieście (1054), Bob One (759), oraz Sigma (710).

Nowościami na antenie są : Klingande "Punga" (co ciekawe ten numer powstał wcześniej niż długo notowany na początku tego roku "Jubel", oraz Andreas Moe "Ocean". 
Eminem z Sia "Guts Over Fear" zagrane jako nowość w GLOBAL LIŚCIE, oraz LemON "Scarlet" na playliście nocnej.


2 komentarze:

 1. Zadziwia mnie dodanie Pungi do nowości, bo to dość stary utwór, który powstał przed Jubel. Charli XCX pewnie wyleci z WDD, bo wypadła z playlisty Maxxxa. Duke też stracił szansę na promocję.
  http://zyciejestmuzykaaa.blogspot.com
  Rocznica bloga u mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam nowa Taylor Swift, bardzo lubie tez Charlie
  hot-hit-lista.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń