Przewijalny Pasek Informacji

<---Info: Chcesz wiedzieć co się gra w Esce? Sprawdź najnowszy muzyczny raport z playlisty Eski! // 7 Edycja FINALNYCH POJEDYNKÓW znów w natarciu! Już teraz wybierajcie swojego muzycznego faworyta! //

środa, 28 sierpnia 2013

Finalne Pojedynki - Wspominamy 1 i 2 edycję muzycznych walk


 Od godziny 10:00 rano na FanPage'u Muzycznego Instytutu w pewnych odstępach czasowych pojawiały się króciutkie wspominki, najlepsze i najsłabsze momenty Waszego zainteresowania, które przekładały się na głosy w ankietach, umieszczanych na blogu. W minionym roku jeszcze pod adresem pltopof15th.bloog.pl przy pomocy serwisowych podstawowych ankiet. Początek równał się z małą popularnością nowości "programowej" i niską liczbą głosujących jednak zbiory nie były najniższych lotów - w pierwszej serii pojedynków łącznie zdołaliście 90 razy zadecydować o losach swoich ulubieńców. Tak też podium wyglądało następująco: 3 miejsce dla Kelly Clarkson - Dark Side, 2 miejsce P!nk - Blow Me (One Last Kiss), jednak liderem miesiąca września 2012 pozostała Cascada - The Rhythm Of The Night!

... W końcu 21 października 2012 przekonaliście się, że pomysł ten nie zawiódł i zachciało Wam się kolejnych wrażeń. Aby sprawy muzyczne mogliście wziąć w swoje ręce. Planowo bo 25 października oficjalnie zawitały na Waszych ekranach a ankieta gotowa do działania oczekiwała na Wasze zainteresowanie. Na początkach zimy po nieco ponad miesięcznych wzmaganiach i nierzadko dogrywkach i oczekiwaniach na jasno rozstrzygnięte sprawy dokonaliście przesiewu na końcu którego umocniła się Adele i pokonała w finale Conor'a Maynard'a z Ne-Yo. Wtedy to licznik wskazał już liczbę 126 kliknięć co osobiście wywarło na mnie wrażenie. Przebyte 45 oryginalnych i niepowtarzalnych walk/odcinków przetrwania Waszych ulubionych nagrań miało być uwieńczone 3 edycją na początku nadchodzącego roku, ale dopiero w miesiącu lutym. 

 A info o tym jak przebiegła następna edycja znajdziecie już jutro na FanPage'u MUZYCZNEGO INSTYTUTU już jutro od 9:00 rano! Bądźcie gotowi i śmiało klikajcie LUBIĘ TO! aby wiedzieć i widzieć WIĘCEJ, bo na Facebooku dzieje się ojj dzieje uwierzcie albo nie :)

https://www.facebook.com/MuzycznyInstytutListRadiowych4 komentarze:

 1. Jak ty uroczo o tym wszystkim piszesz ^^

  Czwarta część "Seksownych Analiz" na http://true-villain.blog.pl. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie coś to ja lubię! :D Powodzenia! Będę obserwowac :)

  Zapraszam na drugą część MJ'owej imprezy: http://ratowanieswiata.blogspot.com/2013/08/2oo1-impreza-blogowa-55-te-urodziny.html :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no Finalne pojedynki jak do tej pory sie udaja ciekawe jak bedzie dalej hot-hit-lista.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Finalne pojedynki to fajny pomysł i czekam na kolejne

  OdpowiedzUsuń